Zlatý cyklus:
Zlaté frekvence byly vyvinuty společně s portugalským ředitelem kliniky a výzkumným pracovníkem Nuno Ninou, který je aplikuje na tisíce klientů již více než 15 let. Zlatý cyklus je založen na třech programech: Rovnováha, Bytí a Čistý. Program Rovnováha je navržen tak, aby harmonizoval bioenergetické pole fyzického těla, které je emocionálním tělem, zatímco Čistý podporuje zotavení z environmentálních příčin energetické nerovnováhy. Tyto tři programy lze použít střídavě každý den k harmonizaci vašeho bioenergetického pole. Program Péče lze použít, když máte pocit, že je váš systém obzvláště obtížný.

Čistý: Čistý Program je ideálním výchozím bodem pro každého, kdo poprvé používá programy Healy App IMF. Je navržen tak, aby pomohl energetickému poli vašeho těla zotavit se z bioenergetických účinků faktorů prostředí.

Péče: Oslabené bioenergetické pole je často spojováno se špatným zdravotním stavem. Posílení vašeho energetického pole vhodným cvičením, zdravou výživou a čistou vodou a obnovením bioenergetické harmonie jsou všechny způsoby péče o vaše vnitřní a vnější zdraví.

Rovnováha: Jemná rovnováha různých tělesných systémů je velmi důležitá pro naši pohodu a zdraví. Program Rovnováha odkazuje na bioenergetickou harmonii. Je to ideální program pro hlubokou bioenergetickou harmonizaci celkového energetického pole těla.

Bytí: Jakým je program Rovnováha pro tělo, Bytí je pro naši duši. Je navržen tak, aby vám pomohl zůstat ve středu pozornosti během životních nepokojů.

Energie: Výkon vyžaduje podporu. Ať už jste dobře vyškoleným soutěživým sportovcem, vystresovanou manažerkou nebo zaneprázdněnou matkou, Energie zvyšuje vaši schopnost reagovat na životní požadavky.

Relaxace: Relaxace znamená harmonizaci vaší stresové reakce. Stres může být výsledkem i příčinou nerovnováhy v mysli a těle, která může podkopat vaše zdraví a pohodu. Moderní život mnohým z nás brání v opuštění našich každodenních trápení a stresu, takže podpora pro vás v této oblasti vám může pomoci obnovit pocit rovnováhy.

Úleva: Existuje mnoho různých příčin nepohodlí. V tomto programu pracujete systémově na řešení energetického zdroje nepohodlí v bioenergetickém poli.


Bolest/Psychika 
Chronická bolest: Léčba chronické bolesti prostřednictvím CNS (centrální nervový systém) 

Chronická bolest zad: Lokální léčba chronické bolesti zad
Zuby čelist místně: Lokální podpůrná léčba bolesti v oblasti úst  
Klouby místně: Lokální léčba bolesti kloubů
Migréna: Lebeční ( hlavová ) léčba migrény
Nespavost: Podpůrná léčba nespavosti
Deprese: Podpůrná léčba deprese prostřednictvím centrálního nervového systému
Úzkost: Podpůrné léčení obav prostřednictvím centrálního nervového systému


Učení se:
Učení se uspěje zvláště dobře, když je zábavné, snadné a uvolněné. Dnes čelí i mladí dospělí lidi velkým výzvám: stres při zkoušce, psychická zátěž, tlak ve třídě, sociální úzkost a další. To se může projevit jako problémy s koncentrací, syndromem vyhoření, nutkavým a sebepoškozujícím chováním, nedostatkem motivace nebo nepředvídatelnými náladami. Healy poskytuje programy IMF pro harmonizaci bioenergetického pole, které mohou podporovat paměť, koncentraci, snižování stresu, řešení problémů a kreativitu. Studenti univerzitního a kariérního výcviku mohou během zkouškového období těžit zejména z technologie Healy Frequence. Zdravé návyky lze podporovat v bioenergetické oblasti, stejně jako učení a soustředění.

Učení se syst: Harmonizace bioenergetického pole pro vzdělávací činnosti
Učení se akutně: Specifická harmonizace bioenergetického pole na podporu schopnosti soustředit se a udržet si koncentraci na učení
Paměť: Harmonizace bioenergetického pole pro uchování znalostí
Soustředění syst.: Harmonizace bioenergetického pole pro zaměření a schopnost ignorovat rozptýlení
Soustředění akutně: Specifická harmonizace bioenergetického pole s cílem zlepšit zaměření. Zkouška syst.: Harmonizace bioenergetického pole při přípravě na zkoušku
Zkouška akutně: Harmonizace bioenergetického pole před zkouškami
Stres syst.: Harmonizace bioenergetického pole pro tvůrčí sílu
Stres akutně: Harmonizace bioenergetického pole pro stresové situace

Fitnes:
V dnešním často sedavém životním stylu je udržení kondice dobrým prostředkem rovnováhy pro tělesnou, duševní a emoční pohodu. Po pravidelné fyzické aktivitě by vždy měla následovat fáze zotavení. Kromě toho je nezbytné udržovat zdravou a vyváženou stravu bohatou na živiny a vlákninu. Fitnes je také charakterizováno pocitem vyrovnanosti a soustředění v nás samotných. Vždy je důležité cítit podporu a soustředění, a to tím spíše v době stresu, syndromu vyhoření nebo smutku. Programy Healy Fitnes byly vyvinuty s ohledem na tuto základní myšlenku. Tyto programy zahrnují tělo i mysl. Pevně věříme, že vyvážená, udržitelná a holistická psycho-fyziologická konstituce musí zahrnovat obě tyto skupiny. Naše programy Healy Fitnes IMF se proto soustředí na harmonizaci bioenergetického pole ve čtyřech základních oblastech: svaly, výkon, váha a relaxace. Tato kombinace je proto vhodná pro všechny, kteří mají rádi sportovní a fitnes aktivity.


Váha: Harmonizace bioenergetického pole pro energetickou bilanci vašeho těla (nikoli program hubnutí)
Svaly: Harmonizace bioenergetického pole pro nabytí svalů
Oběh: Harmonizace bioenergetického pole pro potřeby cvičení
Výkon: Harmonizace bioenergetického pole, která podporuje vaši touhu vyniknout
Síla: Harmonizace bioenergetického pole namáhaných svalů
Vitalita: Harmonizace bioenergetického pole ke stimulaci vitality
Regenerace: Harmonizace bioenergetického pole pro optimalizaci vytrvalostní kapacity
Hluboká relaxace: Harmonizace bioenergetického pole pro optimalizaci relaxační fáze

Zaměstnání:
Lidé, kteří vedou stresující pracovní život,
se často cítí uvíznutí na běžícím pásu. Mohou se nacházet v situaci, kdy mají malou příležitost soustředit se na své vlastní potřeby a přání. Vnější závazky se mohou zdát důležitější než jejich vnitřní hlas volající po přestávce nebo změně směru. Pokud je toto volání příliš dlouho ignorováno a pokud jsou trvale překročeny vlastní limity, může orgán zaujmout „odmítavý postoj“, který může vést k deaktivaci celých funkčních oblastí. To zase může vést k dlouhodobé únavě, vyčerpání, narušení spánku a přecitlivělosti na stres. Aplikace Healy IMF mohou poskytnout cennou harmonizaci bioenergetického pole při vedení aktivního profesionálního života a nabízejí programy pro lidi, kteří vedou stresující každodenní život.

Aktivace: Aktivace bioenergetického pole
Pozitivní myšlení: Energická orientace na pozitivní myšlenky
Rovnováha nervy: Harmonizace bioenergetického pole na podporu klidu
Únava: Harmonizace bioenergetického pole na podporu energetické rovnováhy
Vyčerpání syst.: Harmonizace bioenergetického pole pro rekreaci
Vyčerpání akutní: Harmonizace bioenergetického pole pro duševní rovnováhu
Extrémní stres: Harmonizace bioenergetického pole na podporu odolnosti proti stresuUkázky  programů Healy                         resonance

Spánek:
Asi jednu třetinu svého života trávíme spánkem. Potřeba spánku se u každého jednotlivce liší, ale v průměru je to asi 7,5 hodiny denně. V závislosti na věku a životní situaci může být zapotřebí 4–12 hodin spánku, najednou nebo rozloženo na celý den. Spánek je životně důležitý a slouží k regeneraci těla a zpracování dojmů dne. Narušený spánek nás může vyvést z rovnováhy a z dlouhodobého hlediska dokonce onemocnět. Delší poruchy spánku mohou vést k fyzické únavě, zdravotním deficitům a oslabení imunitního systému. Kromě toho může špatná kvalita spánku mít také negativní emoční účinek a namáhat naši psychiku. Aplikace Healy IMF jsou navrženy tak, aby harmonizovaly vaše bioenergetické pole, aby se rychle uklidnily po dlouhém dni nebo po stresu z každodenního života a podporovaly hluboký a klidný spánek.


Spánek syst.: Harmonizace bioenergetického pole pro optimalizaci spánkové fáze
Klid na lůžku: Harmonizace bioenergetického pole na podporu relaxace
Vyvážený spánek: Bioenergetická harmonizace spánkové fáze
Jemný průtok ( průběh ): Bioenergetická aktivace prostřednictvím podpory iontového toku v těle


Duševní rovnováha:
Mentální rovnováha a podvědomí lidské bytosti jsou složité a jsou hostitelem všech pocitů a myšlenek, stejně jako všech mentálních charakteristik a specifických osobnostních rysů člověka. Lidská bytost je jednota skládající se z těla, mysli a duše. Jak ukazuje psychosomatika, lidé mohou mít fyzické potíže způsobené duševní nerovnováhou. Tento vliv funguje také v opačném směru, takže tělo, například intestin, má velký vliv na duševní rovnováhu člověka. Pokud je tento hovorově nazývaný vnitřní nebo duševní život neporušený, je jedinec vyrovnaný a vitální. Traumatické zážitky jsou částečně nevědomé zážitky, které se mohou dostat z minulosti do současnosti. Nadále mají vliv na fyzickou i duševní a duchovní úroveň, protože trauma nebyla zpracována, integrována nebo rozpuštěna. Abychom bioenergeticky harmonizovali vaši duševní rovnováhu s aplikacemi Healy IMF, vytvořili jsme pro vás následující programy:


Vnitřní síla syst.: Energická harmonizace sebevědomí, když se cítíte nejistí
Emocionální pohoda: Energická harmonizace, když se cítíte emocionálně blokovaní
Cítit se dobře syst.: Energická aktivace důvěry, když se cítíte na dně
Pohoda syst.: Energické sladění vnitřního pocitu sebe sama a spokojenosti
Pohoda akutně: Podporuje váš pocit vnitřní rovnováhy během zotavení ze závislosti na nikotinu (ne program na odvykání kouření)
Vnitřní jednota: Energetická harmonizace pocitu psychické celistvosti
Duševní pohoda: Energická harmonizace, která vás podpoří při rozvíjení nových návyků
Duševní balanc akutně: Podporuje pozitivní myšlení.


Krása:
Kůže tvoří fyzickou hranici mezi vnitřním a vnějším světem. Není to jen dýchací orgán, ale také viditelný „exponát“ představující krásu, mladistvost a zdraví. Vnější krása je rozhodujícím způsobem ovlivněna vnitřní krásou, která je zase ovlivněna faktory, jako je střevní zdraví, vnitřní rovnováha a blaženost. Zkušenosti Nuno Niny s harmonizací bioenergetického pole pro vnitřní rovnováhu a relaxaci, stejně jako jeho zkušenosti s definováním vhodných frekvencí pro harmonizaci bioenergetického pole pokožky, byly integrovány do programů Healy Krása

Vnitřní krása: Harmonizace koherence a exprese bioenergetického pole
Vlasy: Harmonizace bioenergetického pole vlasů
Kůže: Harmonizace bioenergetického pole pokožky
Stárnutí: Harmonizace bioenergetického pole pro uvolnění vašich projevů
Nehty: Harmonizace bioenergetického pole nehtů
Elasticita kůže: Harmonizace bioenergetického pole pro hladkou pokožku

Kůže:
Kůže je náš největší orgán a plní mnoho životně důležitých funkcí. Slouží jako skladiště lipidů a vody a má metabolické a ochranné schopnosti. Pomocí aplikací Healy IMF můžete získat harmonizaci bioenergetického pole pro různé tkáně. Kůže na tváři může odrážet vnitřní konflikt, kterým může být duševní nerovnováha nebo možná citlivost na jídlo. Aplikace s vysokou frekvencí se mohou zaměřit na harmonizaci bioenergetického pole pro čistotu pokožky. Pokud se zranění nehojí hladce, vyvíjí se jizva a může působit jako zdroj rušení. Neošetřená jizva může vytvořit bioenergetické blokády, které mohou napnout tělo i duši postižené osoby. Aplikace s vysokou frekvencí mohou podporovat soudržnost vašeho bioenergetického pole, aby vám pomohly překonat tyto stresy.

Podpora ran syst.: Harmonizace regenerace pokožky v bioenergetickém poli
Akné syst.: Harmonizace kožních nečistot v bioenergetickém poli
Podpora ran místně: Harmonizace bioenergetického pole kožních buněk
Jízvy místně: Harmonizace bioenergetického pole tkáně jizev
Jizvy syst.: Harmonizace bioenergetického pole k vyvážení interferenčních polí


Bioenergetická rovnováha 1:
Kategorie „Bioenergetická harmonie 1“ a „Bioenergetická harmonie 2“ obsahují kompilace frekvenčních programů nejběžnějších aplikací v každodenním životě, vybrané na základě zkušeností našich uživatelů. Použití termínů jako „Imunitní systém“ atd. Odkazuje na disharmonie v bioenergetickém poli, které často stojí za příznaky spojenými s těmito termíny. Nemají za cíl tvrdit nebo naznačovat, že harmonizace bioenergetického pole bude mít přímý účinek na tyto výrazy nebo bude léčit, zmírňovat nebo předcházet jakýmkoli chorobám s nimi spojenými. Programy Healy MMF se zaměřují pouze na disharmonie v bioenergetickém poli.


Imunitní syst.: Harmonizace bioenergetického pole energetického obranného systému
Nachlazení: Harmonizace bioenergetického pole sliznic
Alergie: Harmonizace bioenergetického pole v případě nadměrné reakce na dráždivé látky
Oči: Harmonizace bioenergetického pole očí
Hormony: Harmonizace bioenergetického pole „poslů“ těla
Střeva: Harmonizace bioenergetického pole střeva
Nervy: Harmonizace bioenergetického pole na podporu relaxace
Ohebnost: Harmonizace bioenergetického pole pro usnadnění pohybu
Kardiovaskulární syst.: Harmonizace bioenergetického pole oběhu
Potence: Harmonizace bioenergetického pole reprodukčních orgánů
Menopauza: Harmonizace bioenergetického pole, která vám pomůže vypořádat se s menopauzou 

Menstruace místně: Harmonizace bioenergetického pole na podporu relaxace dolní části břicha.

Bioenergetická rovnováha 2:
Gastrointestinální: Harmonizace bioenergetického pole trávení
Baktérie: Harmonizace bioenergetického pole obranného systému
Krční mandle: Harmonizace bioenergetického pole ke snížení pocitů nepohodlí
Jaterní funkce: Harmonizace bioenergetického pole jater
Nesnášenlivost: Harmonizace bioenergetického pole v případě citlivosti na potraviny
Toxiny: Harmonizace bioenergetického pole vylučovacích procesů
Hlavy: Harmonizace bioenergetického pole ke snížení napětí
Prostata: Harmonizace bioenergetického pole prostaty
Plicní funkce: Harmonizace bioenergetického pole plic
Štítná žláza: Harmonizace bioenergetického pole štítné žlázy
Klouby – Kosti: Harmonizace bioenergetického pole kloubů a kostí
Ischias místně: Harmonizace bioenergetického pole ischiatického nervu


Meridiány 1 
Tradiční čínská medicína (TČM) tvrdí, že životní energie (Qi) proudí v kanálech neboli meridiánech. Podle této koncepce existuje dvanáct hlavních kanálů a každý poledník je přiřazen funkčnímu kruhu (orgánovému systému). Odpovídající akupunkturní body jsou proto navlečeny na meridiány jako perly na provázku. Kromě toho mají akupunkturní body vztahy nebo spojení s orgány nebo částmi orgánů, které akupunkturista aktivuje stimulací, a snaží se tak pozitivně ovlivnit stav orgánu. Jednotlivé programy IMF podle systému meridiánů Dr. Reinholda Volla jsou navrženy tak, aby harmonizovaly blokování v bioenergetickém poli jednotlivých meridiánů.


Meridián Alergie: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu alergie
Pojivová tkáň: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu pojivové tkáně
Měchýř: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu močového měchýře
Tlusté střevo: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu tlustého střeva
Tenké střevo: Harmonizace bioenergetického pole poledníku tenkého střeva
Tuková degenerace: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu tukové degenerace
Žlučník: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu žlučníku
Klouby: Harmonizace bioenergetického pole poledníku kloubů
Kůže: Harmonizace bioenergetického pole kožního poledníku
Srdce: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu srdce


Meridiány 2:
Hormonální rovnováha: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu hormonální rovnováhy
Oběh: Harmonizace bioenergetického pole oběhového poledníku
Játra: Harmonizace bioenergetického pole jaterního meridiánu
Plíce: Harmonizace bioenergetického pole plicního poledníku
Lymfatický systém: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu lymfatického systému  
Žaludek: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu žaludku
Slezina – Pankreas: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu slezina-pankreas
Meridián nervy: Harmonizace bioenergetického pole nervového meridiánu
Ledviny: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu ledvin
Meridián orgány: Harmonizace bioenergetického pole meridiánu orgánůČakry: 
Čakrový systém je starý tisíce let a odkazy na něj lze najít v mnoha kulturách po celém světě. Kultury Hopi, Inca a Maya například odkazují na čakry. Velká část asijských učení a náboženství je založena na principech učení indické čakry. Vliv učení indické čakry sahá tak daleko, že tvoří základ pro buddhismus a hinduismus i pro různé techniky energie a práce s tělem, jako je jóga, tai chi, ajurvéda, TCM a duchovní uzdravení. Kruhy duchovních i energetických praktiků navíc přijaly tato učení jako základ mnoha metod energetické a uzdravovací práce. Čakry slouží fyzickému tělu a jemnohmotnému tělu (auře) jako prostředníci a předpokládá se, že fungují jako druh transformátoru. Podle tohoto modelu jsou čakry spojeny s různými vrstvami aury a meridiány (energetickými cestami) těla a jsou také schopny absorbovat energie vesmíru a éterického světa. Absorbované energie (vibrace) mohou být buď „pozitivní“ vliv (prospěšný a užitečný), nebo „negativní“ vliv. Učení čaker říká, že existuje sedm hlavních čaker, které jsou umístěny podél páteře nebo ve svislé střední ose těla, v návaznosti na energii kundaliní, od kořenové čakry po korunní čakru. Podle systému čaker síla kundaliní stoupá nahoru tímto předpokládaným energetickým kanálem (nazývaným sushumna nebo hara linie). Sedm hlavních čaker se vyznačuje určitými funkcemi a barvami. Například nejnižší ze sedmi čaker, červená kořenová čakra, označuje základní úroveň důvěry člověka. Znamená to zásadní součást vývojového procesu, protože základní úroveň důvěry je stanovena na začátku života dítěte. Korunní čakra, nejvyšší z čaker, která je obvykle zobrazena bíle nebo slabě fialově, odráží mimo jiné znalosti o vesmíru, které člověk s věkem nashromáždil. Barvy čaker odpovídají jejich individuálním frekvencím vibrací. Kromě jemné interpretace čaker lze hlavní čakry fyzicky přiřadit orgánům a žlázám, se kterými mají být spojeny. Fyzické a psychické problémy často vedou ke změnám v těchto energetických polích. Pomocí intuice lze vnímat existenci a pozici čaker a zkoumat vlastní energetické pole. V zásadě se kdokoli může naučit cítit energetická pole pod odborným vedením a v praxi absolvováním příslušných seminářů. V procesu energetické iniciace a postupného využívání různých metod energetické práce se často rozvíjejí stále citlivější schopnosti. Programy čaker Healy IMF mají za cíl bioenergeticky harmonizovat tato centrální energetická centra a vrátit je zpět do jejich přirozené rovnováhy.


Korunní čakra: Harmonizace energií korunní čakry- Vyšší já
Čakra třetí oko: Harmonizace energií čakry třetího oka- Intuice
Krční čakra: Harmonizace energií krční čakry- Sdělení
Srdeční čakra: Harmonizace energií srdeční čakry- Empatie
Čakra solar plexus: Harmonizace energií čakry solar plexu- Sebevědomí
Sakrální čakra: Harmonizace energií sakrální čakry- Tvořivost
Kořenová čakra: Harmonizace energií kořenové čakry- Důvěra


Ochranné programy:
Tyto programy IMF jsou navrženy tak, aby energeticky harmonizovaly elektrosenzitivitu, stres, geopatologické poruchy nebo negativní vlivy a chránily vás před energetickými poruchami. Ochranné programy rozvíjejí svůj účinek přímo v informačním poli. Informační pole má mnoho různých jmen, jako je morfogenní pole, akašický záznam atd. Informační pole je pole, které nás obklopuje všude po celou dobu a interaguje mezi mentálním a fyzickým světem.


Celková ochrana: Energetické stínění
Elektrocitlivost: Energetická harmonizace tolerance pro tzv. „Elektrosmog“
Buňka: Energetická harmonizace bioenergetického pole buňky
Duševní: Energetická harmonizace bioenergetického pole mysli
Spánek: Energetická harmonizace během spánku
Harmonizace: energetické citlivosti na interferenční pole
Subtilní: Energetická harmonizace citlivosti na interferenční pole
Planety: Harmonizace vlivů planet


 Hloubkový cyklus: 
 Programy Deep Cycle IMF se denně používají v Uno Vita - Klinik for Integrert Medisin (Integrovaná lékařská klinika) v norském Oslo a mnoho jeho klientů je používá také doma. Programy Deep Cycle IMF jsou variací a dalším vývojem populárních programů IMF Nuno Nina Gold Cycle a lze je s nimi výhodně kombinovat pro harmonizaci bioenergetického pole. Vývoj programů Deep Cycle IMF je výsledkem zkušeností Jana Fredrika Poleszynského v oblasti aplikací mikroprocesových frekvencí od roku 2009 a úzce souvisí s integračním myšlením Nuno Niny a jeho zlatých frekvencí. Programy Deep Cycle IMF mají zvláštní postavení v aplikacích v bioenergetické oblasti a jsou obecně komplexnější než programy Gold Cycle IMF.


První aplikace: Cítit se dobře a být dojatý.
Druhá aplikace: Moje cesta začala.
Třetí aplikace: Mocné vlny změn přicházejí ke mně
Dech života: S plícemi a jejich okolními orgány, včetně prsou, jsou spojeny energetické problémy, spolu s pocity souvisejícími se slabostí a občasnými smutnými pocity. Můj dech je odrazem dechu vesmíru.
Vymazat vše: Moje tělo je čisté, cítím se v něm pohodlně.  
Trávení vše: Přijímám svou minulost, trávím ji a integruji ji.
Jít ke kořenům: Živím se svými kořeny a rostu v silný strom.
Volný průtok: Energeticky harmonizovat bioenergetické pole oběhu. Je vhodný pro použití po základní harmonizaci bioenergetického pole ledvin a plic, stejně jako pro celkovou energetickou ztuhlost. Můj pohyb, průtok krve a oběh jsou silné.
Obnovení: Je-li požadována energetická harmonizace. Všechno je obnoveno, bolest je dočasná.

Ledviny ženy a muži: Heringův zákon stanoví, že: „Veškeré zlepšení nastává zevnitř ven, od hlavy dolů a v opačném pořadí, ve kterém se příznaky objevily.“ Harmonizovat bioenergetické pole ledvin a harmonizovat energetické procesy související s ledvinami podle tradiční čínské medicíny. Moje energie volně proudí.
Naprosté ztišení: Mělo by přispívat k vnitřnímu míru, emoční a duchovní rovnováze. Jsem spojen se vším.