Výklad karet a numerologie

Výklad karet

Ráda bych vám na úvod napsala, jak funguje výklad tarotových karet. Je to hlavně pro lidičky, kteří se rozhodují. Výklad je nějakým způsobem přitahuje, ale mají „strach“.

Tarot funguje na základě našeho podvědomí. Tak jako naše vědomá část hovoří slovy, naše podvědomí hovoří prostřednictvím obrazů (tak jak to známe např. z našich snů). Je to jako zrcadlo – tarot nahlídne do vaší duše a ukáže vám obrazy. Protože naše budoucnost je určena našimi činy již v současnosti, je tarot schopen vám nastínit vaši budoucnost, která nastane, pokud bude zachován současný stav věcí. Tím pádem máte sami možnost na základě nastínění vaši budoucnosti, tuto budoucnost změnit svými rozhodnutími.

 

Mými Tarotovými sadami jsou
Zlatý tarot a Tarot Magie druidů

Tarot Vám nabízí radu a volbu, a je jen na Vás, jestli se jeho radou budete řídit či nikoliv. Podle toho, jak se rozhodnete, bude se také ubírat Váš další život. Navíc Vám objasní nejhlubší pohnutky Vaší duše.

Před výkladem Vám vždy zpracuji základní numerologii. Dozvíte se své životní číslo, osobní rok a devítiletou vibraci, která vám ukazuje, jaké právě plníte karmické zadání.
Vše vám popíši a vysvětlím. Moc se na vás těším Vaše duchovní kartářka Petra 🙂

Kontakt

Adresa

Měsíční Kámen

IČO:08468761

Nádražní 260
534 01 Holice

kontaktujte nás
sledujte nás
provozní doba

Do odvolání

PO: 9 – 12 / 12:30 – 16:00

ÚT: Zavřeno – objednaní klienti

ST: 9 – 12 / 12:30 – 16:00

ČT: Zavřeno – objednaní klienti

PÁ: 9 – 12 / 12:30 – 16:00