image

Zdraví-Pohoda-Rovváha

HEALY- FREKVENČNÍ TERAPIE

S velkým potěšením a radostí bych vám ráda sdělila, že jsem zakoupila nový terapeutický měřící přístroj (Healy), který mne ihned oslovil a tím, co nabízí, nadchl. Je u nás v České republice celkem krátce, se vším se budu já (a v případě vašeho zájmu i vy), seznamovat. V zahraničí má skvělé výsledky a už i u nás jsou spokojení uživatelé. Velice mne oslovilo, že tento přístroj měří a poté harmonizuje bytost jako celek. Tělo-mysl-duši. Každá buňka v našem těle má určitou frekvenci a pokud onemocní, frekvence klesá. Healy harmonizuje biologické pole, čímž pomáhá k regeneraci na  všech úrovních. 

Healy se může používat osobně i bezkontaktně- na dálku- probíhá přenos přes kvantové pole (nemusíte být přítomni). Nejprve zjistí a poté sám navrhne program/y, které jsou v dané chvíli nejdůležitější. A poté již frekvenčně či kvantově pracuje, harmonizuje. Co mě velmi zaujalo, že Healy pamatuje na auru a naše čakrové systémy, meridiány. I ty diagnostikuje a v případě potřeby harmonizuje. Nabízím mnoho programů a podrobněji se s nimi můžete seznámit níže.
V Healy jsou i homeopatické programy, Bachovy esence, Schüsslerovy soli aj. – nemusí se tedy používat fyzicky. Diagnostikovat a harmonizovat lze i zvířata. Také obydlí, auto, květiny...co vás napadne, protože vše má svou frekvenci.

Healy je malé certifikované přenosné zařízení, které pomocí daných frekvencí harmonizuje oblast našeho těla. Dokáže tak díky pravidelnému použití frekvenčních programů obnovit napětí buněčných membrán na přirozenou úroveň. Mnohá chronická nebo akutní onemocnění vzniká v důsledku snížení buněčné membrány. Podle výzkumu je člověk zdravý jen v případě, že jsou zdravé jejich buňky, a pokud jsou tyto buňky schopné vzájemné komunikace. Zdraví buňky lze tedy stanovit na základě jednoho jednoduchého parametru: napětí buněčné membrány.
Elektrické frekvence jsou jazykem a klíčem ke komunikaci mezi buňkami. Prostřednictvím „jazyky“ frekvence pak modulovaný mikroproud využívaný v aplikacích s buňkami komunikuje.  
Díky frekvenčním aplikacím vycházejícím z informačního pole přístroje Healy optimálně podporuje buněčné prostředí a buněčné membrány díky individualizovaným frekvencím a hodnotám proudu
Healy využívá 144 000 zlatých frekvencí, kde každá má specifický účinek. Srdcem zařízení Healy je kvantový snímač, který pro vás individuálně vybírá ze zlatých frekvencí ty, které jsou pro vás nejlepší v době aplikace.
 Každá frekvence má jiné účinky a stav uživatele během aplikace se po krátké chvíli mění. Healy dokáže stanovit jednotlivé frekvence v reálném čase a tedy přizpůsobit proces aplikace měnícím se potřebám.Poznámka: Healy je zdravotnický prostředek pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti kostí a bolesti pro podpůrnou léčbu duševních chorob, jako jsou deprese, úzkost a související spánek. Konvenční medicína neuznává všechny ostatní aplikace přípravku Healy kvůli nedostatku důkazů ve smyslu konvenční medicíny

ceník

Healy je malý přenosný přístroj, který je vhodný nejen pro terapeuty, ale i domů pro sebe, rodinu, přátele. Je bezpečný, protože s ním nejde "něco pokazit". V případě, že vás Healy oslovil a chtěli byste si ho pořídit, neváhejte mne kontaktovat. Ráda vám ho představím a ukážu jak funguje.
V případě dálkového měření a harmonizace mi pošlete fotografii (potřebná pro diagnostiku), po té se spolu spojíme, vybereme program/y, které budu posílat a můžeme harmonizovat :)
605 239 241, petravesela.mk@post.cz
messenger: Petronella La
Whatsapp: Petronella La

Analýza+harmonizace
(osobní nebo dálková)

Diagnostika a následná harmonizace v čase cca 1h
(frekvenční terapie) 
 
 Cena: 1h/900,-
Každý další program + 150,-      Výklad karet, terapie + analýza, harmonizace

Zvýhodněná cena:
V případě, že u mě budete na výklad karet či terapii a budete mít zájem v tomto čase o harmonizaci, cena je zvýhodněná.

frekvenčí terapie
Cena: 1h/ 500,- 
Každý další program +100,-
Výklad karet či terapie 1h/900,-balíček 1

Týdenní balíček
1xAnalýza(osobní nebo dálková) +7x2h frekvence na dálku

Tento balíček je týdenní. Působení- 2 programy denně (2h)

Cena: 1600,-       
Každý další program 100,-        


BALÍČEK 3  
     Měsíční balíček 
1x týdně Analýza, 2x denně 1h působení 
(2 programy) po dobu jednoho měsíce               
Cena: 4600, -           
 Každý další program 100,-
  
 
     

 

   
     
 

balíček 2

Čtrnáctidenní balíček
2x Analýza(osobní nebo dálková) + 14x2h frekvence na dálku

Tento balíček obsahuje dvě analýzy a 14x2h frekvence na dálku- 2 programy denně (2h)

Cena: 2600,- 
Každý další program 100,-